تبلیغات
فجر - با شیطان‌پرستان و فرقه‌های جدید آشنا شوید
جمعه 2 بهمن 1388

با شیطان‌پرستان و فرقه‌های جدید آشنا شوید

• نوع مطلب: متن ،
• نوشته شده توسط: بچه های103

با شیطان‌پرستان و فرقه‌های جدید آشنا شوید.

با شیطان‌پرستان و فرقه‌های جدید آشنا شوید

برنامه زنده "ضربان" پیرامون موضوعات شیطان‌پرستی، موسیقی زیرزمینی ، مدعیان دروغین و فرقه‌های کاذب شرقی طی 26 قسمت از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

درپی تهیه و تولید سری اول مستند "شوک" در سال گذشته، امسال نیز تهیه و تولید برنامه زنده 26 قسمتی "ضربان" پیرامون موضوعات شیطان‌پرستی، موسیقی زیرزمینی ، مدعیان دروغین و فرقه‌های کاذب شرقی در دستور کار این معاونت قرار گرفت .

با پایان یافتن مراحل مختلف تهیه و تدوین این مجموعه، پخش سری اول این برنامه در 13 قسمت از دوشنبه 21 دی همه هفته ساعت 19 از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی به مدت 40 تا 50 دقیقه آغاز می شود.

این برنامه با توجه به اخطارها و تأکیدهایی که بزرگان نظام و مراجع تقلید در ارتباط با ورود جوانان به فرقه‌های انحرافی داده‌اند، تولید می شود. این برنامه زنده و مستند، به صورت "گفتگو محور" پخش می‌شود و تمام قسمتهایی که در این برنامه به صورت آیتم (گزارش میان برنامه‌ای) پخش خواهد شد، واقعی و غیربازسازی شده‌اند.

"ضربان" با مشارکت معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی و شبکه سه سیما و همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تهیه و پخش می شود.


نظرات محترم()